O agencji

Agencja Celna Zefir powstała w 2001 roku. Od momentu powstania firmy przyświecała nam idea zaoferowania klientom najwyższej jakości usług. Chcieliśmy stworzyć firmę, która będzie kierowała się wartościami takimi jak profesjonalizm, rzetelność i partnerstwo. Dlatego powstała Agencja Celna, która oferuje klientom zadowolenie oraz poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu sama może cieszyć się ich zaufaniem. Konsekwencja w realizacji misji firmy oraz umiejętność doboru zgranego zespołu pracowników doprowadziły do stworzenia firmy, która może sprostać najwyższym wymaganiom klientów.

Chcąc sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów wykorzystujemy w pracy biura najnowsze osiągnięcia techniki, pozwalające na najsprawniejsze zorganizowanie obrotu towarowego na styku dostawca - przewoźnik (spedytor) - Urząd Celny - odbiorca. Działając w trudnej dziedzinie gospodarczej, w warunkach konkurencji na rynku dbamy o to, by zachować wszelkie zasady rzetelności, staranności, uczciwości oraz partnerstwa.

W 2010 roku Agencja Celna Zefir otrzymała Status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO, uprawniajacy do korzystania z ułatwień odnoszących się do kontroli celnej dotyczącej uproszczeń przewidzianych w ramach przepisów celnych.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z Agencją Celną "ZEFIR" a zapewniamy Państwa, że spotkacie się z fachową obsługą i serdecznym przyjęciem.


Agencja Celna Zefir Spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

NIP: PL 9452034485
REGON: 120063849
KRS: 0000449174
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
XI Wydział Gospodarczy KRS